O projektu

Svatba je… když někoho milujete, když bez něho nemůžete žít, když se rozhodnete probouzet se vedle toho druhého do konce života… 

Svatba je… starost o ty nejkrásnější šaty, zařizování toho nejpohádkovějšího místa pro váš obřad, skvělého fotografa, toho nejlepšího cukroví… Ten seznam je opravdu dlouhý. Čím začít? Co všechno budete potřebovat?

Hlavní myšlenka byla spustit svatební portál, který by snoubencům přinášel akční nabídky svatebních dodavatelů. Nabídnout jim tak kvalitu za rozumnou cenu, aby nebylo třeba omezovat se ve výběru a organizaci, dělat kompromisy. Jde přeci o svatbu! Vaši svatbu!

A tak vznikla SlevoSvatba. Portál, kam pravidelně umísťujeme výhodné svatební akce, informace o svatebních veletrzích, trendech a tipech pro vás. Na portál také zařazujeme svatební dodavatele, díky nimž bude organizace svatby hračkou.

„Baví nás kreativní, precizní a kvalitní práce, baví nás přinášet vám radost a jsme rádi, že SlevoSvatba může být součástí příprav vaší svatby. Společně s našimi dodavateli chceme co nejvíce zpříjemnit vaše přípravy a hlavně vykouzlit tu nejkrásnější svatbu. Svatby jsou naší láskou. Doufám, že je to na naší práci vidět."

Za tým SlevoSvatba.cz

s láskou