Vstupenky na Svatební show v Galerii Vaňkovka

Koupit za100 Kč Původně: 120 Kč      Sleva: 16%

Momentálně nelze koupit

Kupujete

  • Vstupenku na Svatební show Brno za 100 Kč místo 120 Kč (na místě)
  • Vstupenku na jeden den Svatební show (2. nebo 3. 2.)
  • Návštěvu jedinečné Svatební show, kde vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, kadeřnice-líčení, péče o tělo, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, zábavu aj.
  • Svatební show se koná v Galerii Vaňkovka v Brně 2. & 3. 2. 2018

Podrobné informace

Získejte vstupenku na Svatební show, která se koná  2. & 3. 2. 2018 v Galerii Vaňkovka v Brně za 100 Kč místo 120 Kč (na místě). Vouchery lze sčítat. Voucher si jednoduše vytiskněte a předložte u vstupu na Svatební show.

Svatební SHOW je svatební veletrh nové kategorie, který pro Vás pořádá již osmým rokem svatební agentura Naïve s.r.o. Je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit Vám něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.  Veletrh je nejenom výstavní ale i prodejní se slevami až 20 %.

V reprezentativním prostředí galerie Vám naši vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, svatební dorty a cukroví a hlavně bohatou zábavu.

Svatební veletrh v předchozích letech navštívilo mnoho návštěvníků a zde můžete nahlédnout, jak vše probíhalo: VIDEOUPOUTÁVKA


Platnost voucheru 02.02.201803.02.2018

Kde akci uplatnit

Svatební show
Galerie Vaňkovka
Brno
http://www.svatebnishow.cz/

Koupit za 100 Kč