15. ROČNÍK SVATEBNÍHO VELETRHU V DIPLOMAT HOTEL PRAGUE

6. a 7. února se v hotelu Diplomat konal tradiční a největší svatební veletr v Praze. Letošní, již 15. ročník přilákal 4 503 návštěvníků, kteří si mohli prohlédnou stránky rekordních 123 vystavovatelů z nejrůznějších oblastí svatebního průmyslu a zábavy.

Svatební velterh v hotelu Diplomat přichystal pro návštěvníky hned několik novinek, např. informační Touch panel v lobby hotelu, ze kterého mohli návštěvníci zjistit umístění stánků, stáhnout si do mobilu QR kód a být přesměrováni na webové stránky vystavovatelů nebo jejich vizitku.

Největší atrakcí veletrhu byl Heineken Ice Bar na střeše hotelu s výhledem na Pražský hrad a přilehlé nově otevřené výstavní prostory, kde kromě stánků byl pro návštěvníky i foto koutek zdarma.

Veletrh doprovázel bohatý program v podobě módních přehlídek svatebních salónů Nuance, Glamour Ornela&Giorgio a Bereniké, taneční vystoupení Akrobajogy, saxofonické show René juniora, semifinále soutěže Souboj nevěst, který pořádal časopis Tvoje svatba anebo kuchařské show spojené s ochutnávkou v podání hotelu a restaurace Dolce Villa a hotelu Diplomat, který nadchl svým krevetovým koktejlem. Celým programem provázela tak jako každý rok, tak i letos moderátorka Markéta Mayerová z radia Frekvence 1.

Někteří vystavovatelé připravili pro návštěvníky vlastní soutěže například o poukazku na pobyt v Hotelu Dvořák v Karlových Varech či na pánský oblek či košili na míru od krejčovství Galard nebo mobilní telefon od České pojišťovny.

Občerstvení v podobě sushi, palačinek a waflí podával Diplomat hotel, perlivé Prosecco rozlévala Prosekárna, vychlazené pivo se čerpalo v již zmiňovaném Heineken Ice baru.

Všichni, kteří nestihli navštívit 15. ročník Svatebního veletrhu, se mohou podívat na facebookové stránky Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat, kde již od podzimu probíhaly prezentace všech vystavovatelů a soutěže o hodnotné ceny a kde nyní aktuálně najdete všechny informace a fotografie z letošního ročníku.

Pořadatel veletrhu, Diplomat hotel Prague Vás již nyní zve na příští ročník 2016.