5. ROČNÍK VELETRHU SVATEBNÍ DNY BYL NAD MÍRU ÚSPĚŠNÝ A OPĚT PŘEKONAL REKORD NÁVŠTĚVNOSTI

5. ročník exkluzivního svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY 2015 V CALRIONE CONGRESS HOTELU PRAGUE se uskutečnil ve dnech 16. - 17. 1. 2015. Veletrh zahájila velkolepá a neobvyklá šou, originální svatbení výstava a během bohatého doprovodného programu veletrhu návštěvníci byli inspirováni módními přehlídkami, lákavými nabídkami, ochutnávkami a soutěžemi. Veletrh na ploše více než 3000 m² představil téměř 140 vystavovatelů z celého svatebního segmentu.

V ulicích Prahy veletrh symbolicky zahájila svatbení kolona v čele s bílou limuzínou zn. Lincoln, dále 10 vozů taxi společnosti TICK TACK a tři vozy zn. Mini Cooper od společnosti RENOCAR. Svatební kolona vyjela v pondělí, 12. 1. v 10 hodin, od OC Letňany do centra města na Václavské náměstí a pokračovala do Clarion Congress Hotelu Prague. 

Zahajovací kampaň svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY odstartovala 5. 1. 2015 ve spolupráci s OC LETŇANY instalací originální svatební výstavy svatebních šatů a doplňků. Svatební výstava v OC LETŇANY trvala od 17. 1. 2015. Dále byl v prostorách OC LETŇANY vystaven originální svatební veterán zn. Škoda Felicia z roku 1960 od partnera veletrhu - firmy JUDR. Stanislav Stuna. Svatební veterán byl vystaven v OC LETŇANY od 9. do 17. 1. 2015 a byl spojen s tipovací soutěží pro širokou veřejnost. 

Většina vystavovatelů si již tradičně pro návštěvníky připravila veletržní slevy, akce a ochutnávky. V průběhu celého veletrhu probíhala veletržní tombola o hodnotné a zajímavé ceny, která vyvrcholila soutěží od společnosti DIAMOND CLUB o poukaz na snubní prsteny v hodnotě 30 000 Kč.

5. ročník veletrhu navštívilo rekordních 4345 návštěvníků, a potvrdila se opět vzestupná tendence návštěvnosti vyplývající z 5.leté historie tohoto veletrhu. Realizační team svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY již nyní připravuje 6. ročník tohoto veletrhu, který se uskuteční 15. a 16. ledna 2016 opět v CLARIONU CONGRESS HOTELU PRAGUE.

Věříme, že i další ročník bude minimálně stejně úspěšný z řad návštěvníků a vystavovatelů jako tento ročník, a přinese mezi širokou a odbornou veřejnost opět vlnu inspirace, dobrého obchodu, zábavy a kulturního zážitku. 

Již teď jste srdečně zvání!

Aktuání informace najdete na www.svatebnidny.cz, najdete nás i na facebooku http://www.facebook.com/pages/SVATEBNI-DNY-v-hotelu-Clarion-v-Praze/271417389564373.