Jak na svatební oznámení

Vaše osobnost

Trendy v roce 2012 velí být co nejvíce osobní. Vystihnout a respektovat vás, jako osobnosti, jako pár. Nebojte se tedy zkusit vymyslet vlastní svatební oznámení. Nechte si vytisknout oznámení s vašimi fotografiemi. Pokud si na foto svatebko netroufáte, zamyslete se nad vašim společným oblíbeným místem, něčím, co je pro vás důležité. Nechte si na oznámení vylaserovat vaše iniciály! Vaše svatební oznámení pak bude originálem a navíc jen a jen vaše!

Tip! Pro oznámení s fotografí volte profesionální foto. Fotografové jsou kouzelníci, fotky budou na oznámení vypadat skvěle!

Barevná duha

Jste unešeni z nějakého svatebního oznámení, jen kdyby bylo v jiné barvě? Změna barvy není možná? Nespokojte se s takovou odpovědí! Letošní sezóna miluje barvy a to nejen decetně sladěné, ale i barevně bláznivé. Proto měňte, kombinujte, čarujte! Vyberte si zelené svatební oznámení, nechte si jej ovázat bílou stužkou a dejte jej do žluté obálky!

Tip! Barevnými variacemi docílíte sladění barvy vaší svatby a svatebních tiskovin!

Černá - barva luxusu

Černá barva na svatební oznámení?

Myslíte si, že je černá barva pouze barva smutku? Omyl! Právě černá je barvou luxusu a elegance. Černá barva je jednoznačným hitem na svatebních oznámeních, proto zapomeňte na předsudky a buďte trendy!

Tip! Nechte si zaslat vzorek svatebního oznámení černé barvy. Uvidíte, že vás okouzlí a rozhodování bude mnohem snažší!

Tóny elegance

Pokud se rozhodnete pro klasické svatební oznámení, vložte důvěru v jednoduchost a eleganci. Stará známá pravda praví, v jednoduchosti je síla a zde to platí dvojnásob. Zapomeňte na motivy zlatých prstýnků, holubiček, koňských spřežení. Vsaďte na jednobarevné nebo dvojbarevné oznámení doplněné ražbou, slepotiskem, ozdobnými aplikacemi.

Tip! Obálka ve stejném designu dodává svatebnímu oznámení ten pravý šmrnc!

Pár rad na závěr

Nejprve si položte otázku: Jací vlastně jsme? Jsme romantici, exhibicionisté, máme rádi klasiku, chceme se lišit...? Odpovědí si jednoznačně vybírání oznámení ulehčíte.

Pokud se nemůžete rozhodnout, nechte si zaslat vzorek. Při vybírání vám pomohou videoprezentace, kde uvidíte detaily, otevírání, kam je tištěn text...

Nezapomeňte také na ostatní tiskoviny ve stejném designu. Pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky na stůl, menu, zasedací pořádek, viněty aj.