Jaký byl letošní Diplomat

Svatební veletrh v hotelu Diplomat byl opět top akcí začátku svatební sezóny. Nespočet svatebních dodavatelů, nadupaný program, skvělý moderátor, spousta dobrot, bezva nálada. Nevěsty, ženichové a vůbec všichni návštěvníci nasbírali inspiraci, kontakty na všechno, co jen mohou na svatbu potřebovat a nové trendy na rok 2017.

Moderátor obou dnů veletrhu byl úžasný David Gránský. Na mole se střídali bělostné svatební šaty svatebních salónů, svatební kapely, ukázky tanců a samozřejmě Souboj nevěst. Novinkou veletrhu byly workshopy. V rámci workshopů jste se mohli dozvědět spoustu informací, také si sami něco vyzkoušet (vyrobit dekorace, květiny...). Novinkou letoška byla i škola tance.

Koho jste na Diplomatu mohli potkat? Moc nás bavila prezentace Creative weddings, nová svatební agentura Honzy Kořínka. Skvělí fotografové, třeba Radim Hájek nebo Marian Mrozek. Mimochodem Radim je od Brna a Marian z Ostravy, což není úplně důležité, ale líbí se nám, že nabídli svoje služby i v Praze :). Prezentace Českého cateringu byla skvělá a prezentace Sweet secret of raw byla úplně okouzlující. Samoržejmě jste tu mohli potkat špičky v oblasti svatebních šatů, dekorací, květin, prstýnků, svatebních cest, pánské módy, jídla, pití, videa, sladkostí, střevíčků... bylo toho tolik, až se nám točila hlava!

Mrkněte na celou galerii.