Máme narozeniny. Třetí.

V roce 2012 jsme s velkým nadšením spouštěli nový svatební web SlevoSvatba.cz. V té době SlevoSvatba zobrazovala 10 nabídek, které vám měly zpříjemnit svatební přípravy, zjednodušit je a udělat radost i vašemu svatebnímu rozpočtu. Od té doby jsme vám začali zobrazovat další a další nabídky, před vašima očima jich proběhlo na tisícovku. Na tisíc nabídek od skvělých dodavatelů, tedy těch, kteří nabídky na SlevoSvatbu umísťují. Každý rok zmiňuji čísla, neodpustím si to tedy ani tento - za celé 3 roky jsme vám pomohli s přípravami svatby 57 403 000 vouchery. 

Děkuji vám, milé nevěsty, ženichové, že jste s námi. Děkuji za vaše ohlasy, e-maily, zprávy na Facebooku, děkuji za všechna setkání na svatebních veletrzích. Ne jednou se vám podařilo mě slovy chvály z vašich úst dojmout (mí blízcí potvrdí :) ). Velká čest být součástí příprav něčeho tak důležitého ve vašem životě, jako svatba bezpochyby je.

Velké díky také našim dodavatelům. Vím, že se opakuji, ale jsme skvělý tým. Bez vás by to zkrátka nešlo.

Poděkování také patří mým kolegům, všem, které SlevoSvatba baví a chtějí být její součástí. A závěrem, děkuji mé rodině, mému muži, přátelům a blízkým. ♥

Tak pojďme slavit!