Mějte zamilovaný celý rok!

Byl květen. Krásný, milý a hlavně Zamilovaný. Díky vám! V květnu jste se smáli, usmívali, objímali, líbali, dojímali, milovali. A my s vámi. Celý náš tým vyrážel do ulic, parků, zámků a rozdávali radost na všechny strany. Radost vám děláme rádi, to mi věřte.

1. května jsme vám rozdávali rozkvetlé větvičky, abyste se mohli prostě jen líbat. A piště si, že jste se líbali. Dětem dělalo radost naše srdíčko, které vydrželo být srdíčkem, i přes neuvěřitelné horko :). Potom jsme vyrazili do ulic. Rozdávali jsme pánům kytičky, ti je hned předávali svým láskám. Jednoho rána rozkvetly srdíčkové stromy. A vy jste při cestě do práce srdíčka ze stromu sundali a pak jste je darovali z lásky, jen tak, pro radost. V květnu jsme vyzdobili a zkoordinovali krásnou svatbu Lence a Honzovi. Obdarovali jste se také našimi zásnubními prstýnky, Hanka a Radek do slova a do písmene :). Navštívili jsme také květnové veletrhy a bylo nám zkrátka krásně.

Závěrem Zamilovaného května jsme sfoukli 2. svíčku na dortu SlevoSvatby. Za 2 roky jsme vám rozeslali tisíce voucherů. Spolu s našimi dodavateli jsme tvrdě makali na vaší nejkouzelnější svatbě. Děkujeme vám!

Mějte zamilovaný celý rok! Přeji vám to z celého srdce.

A co přijde dál? Budete koukat, těšte se!

 

P. S.: Pokud vás některá z akcí baví, mrkněte na ni.
Veselý 1. květen
Malá kytička, velká radost
První máj byl Zamilovaný v Kroměříži
Daruj mě někomu...
Krajková svatba by SlevoSvatba
Jak jsme rozdávali zásnubní prstýnky a jak to nakonec dopadlo

 

Stáhněte si kompletní fotogalerii Zamilovaného května.