Největší svatební akce Svatební dny 12. a 13. ledna 2018

Svatební dny, které se konají v lednu v pražských Vysočanech, jsou považovány za jednu z největších svatebních akcí v České republice. Každoročně na akci dorazí okolo 5000 návštěvníků. Během dvou dnů se na pódiu vystřídá módní přehlídka, talkshow, škola tance, tombola...

Na jednom místě v jeden den se tak shromáždí široká nabídka svatebních salonů, cukrářů, fotografů, svatebních agentů, šperkařů, kosmetických značek a mnoho dalších. Velká výhoda je možnost si vyzkoušet šaty, ochutnat dorty a zákusky, vybrat ty pravé snubní prsteny ze široké nabídky za veletržní ceny nebo se nechat nalíčit či načesat. Svatební dny šetří budoucím nevěstám a ženichům čas a dává jim možnost srovnání v jednu chvíli na jednom místě.

Celým veletrhem bude provázet oblíbený herec a moderátor Petr Vágner, kterého z části doprovodí instagramová hvězda A.n.d.u.l.a, která je médii označována za nejvtipnější holku instagramu. Aneta Mikšíčková alias A.n.d.u.l.a je čerstvě vdaná a její svatba byla velmi sledovaná. Připraví si pro své fanoušky několik důležitých poznatků, které se budou při přípravě nebo na samotné svatbě hodit.

Svatební dny slavnostně zahájí hudební vystoupení muzikálu Mamma Mia! v podání zpěvaček Olgy Lounové a Petry Vraspírové. Chybět nebudou ani typické kostýmy ve stylu legendární skupiny ABBA.

Pro ty, kteří milují tanec anebo se ho chtějí naučit, bude připravena taneční škola modelky a několikanásobné vítězky soutěží krásy Michaely Haladové JM DANCE. Michaela se svým tanečním partnerem předvede několik choreografií a pokusí se pár odvážlivců naučit základní kroky.

Snad každá nevěsta chce být tou nejkrásnější, a tak nebývá nic neobvyklého, že před svatbou drží dietu. Jak zhubnout do svatebních šatů bez jo-jo efektu prozradí během talkshow snoubenci - Muž roku Jakub Kraus a IFBB Bikini PRO Eva Havelková.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketpro. Prvních 200 návštěvníků automaticky získá dárek od společnosti AVON. Každá vstupenka slouží zároveň jako jednorázový poukaz na 30% slevu v prodejně Nike Prague, ulice Na Příkopech Praha 1 ve dnech 18. - 21. ledna 2018.

Více na www.svatebnidny.cz.