Nový rok = jdeme na to!

Ať už nosíte zásnubák na své levé ruce delší dobu nebo jste jej našla pod vánočním stromečkem, je čas se vrhnout na přípravy. Pokud plánujete svatbu na letní měsíce nebo podzim, doporučuji zarezervovat místo obřadu i hostiny u teď na začátku roku. Zpravidla s tímto bývá největší potíž, top místa jsou vybookovaná dlouhou dobu dopředu. Zamyslete se, kde by vyše svatba měla být, tedy přesněji, jaká by měla být. Vesnická, zámecká, ve vodě, na souši... a zamilovaná, to je samozřejmé :).

Co by vám mohlo s výběrem místa pomoci, jsou svatební veletrhy, které startují hned začátkem roku a pojedou až do konce února. Svatební místa, restaurace, hotely, ti všichni jsou zvyklí prezentovat svoje služby právě na veletrzích. Tedy, udělejte si volno a vyražte. Dýchne tam na vás taková svatební atmosféra, že se budete mít chuť vdát okamžitě!

Kam se můžete vydat v lednu?

13. a 14. ledna Svatební dny v hotelu Clarion
Skvělá dvoudenní akce v Clarion Conges hotel Prague. Otevřeno bude první den od 15:00 hod, druhý den hned od rána. Mrkněte k nim na webovky na seznam vystavovatelů, vypadá opravdu skvěle!

14. ledna Svatební veletrh v Českých Budějovicích
V Českých Budějovicích vás čeká celý pavilon T na budějovickém výstavišti. Tento už 5. ročník slibuje super program a svatební "wonderland", kde si každý přijde na své. Otevřeno bude od 10:00 hod. Koukněte na všechny informace pěkně pohromadě.

20. a 21. ledna Svatební veletrh v Hradci Králové
Hradec Králové slibuje všechny svatební profíky z kraje pod jednou střechou, přesněji ve třech patrech hotelu Nové Adalbertinum. Všechny informace najdete na jejich Facebooku.

27. a 28. ledna Svatební veletrh v Pardubicích
Poslední lednový víkend se s veletrhy roztrhne pytel. Pokud máte blízko do Pardubic, pak určitě zajděte na veletrh do budovy ČSOB pojišťovny. Připojte se k události a zapiště si do diáře :). 

28. ledna Svatba nanečisto Olomouc
Dvě Svatby nanečisto už mámě za sebou, a to ve Zlíně a v Přerově. Poslední Svatbu nanečisto můžete zažít v Olomouci. Od 10:00 do 18:00 hod tam můžete omrknout všechny svatební místa i další vystavovatele z široka daleka.

28. a 29. ledna Svatební show ve Fait Gallery v Brně
Poslední víkend v lednu to bude žít svatbami i v Brně. V krásném prostředí Fait Gallery najdete tento víkend všechny, kteří vám s vaší svatbou poradí na jedničku. Sledujte, ať vám nic neunikne

28. ledna Svatební cirkus Praha
Happening za lepší svatby! Tak trochu jiný veletrh. Zajděte se podívat na místo plné inspirace.  

 

Co tomu říkáte? Možností, kam zajít je opravdu hodně, stačí si jen vybrat. I my zajdeme a doufám, že to stihneme všechno! Abychom vám mohli poreferovat, nafotit, potkat se s vámi a obdivovat krásné prezentace svatebních agentur, hotelů, fotografů... Neskutečně se těšíme! A vy?