PENZION SENORADY – 3. SVATEBNÍ VELETRH 2014

Období plánů a inspirací. Letos se opět na podzim - konkrétně 18.10.2014 od 9 hodin ráno koná již 3. ročník Svatebního veletrhu Senorady 2014.

Jedná se o malý svatební veletrh, který se rok od roku rozrůstá. Nekoná se každoročně a proto je u všech tak populární. Letos se rozrostl do nečekaných rozměrů i díky podpoře médií a portálů, ale hlavně díky našim zákazníkům u nichž je ve velké oblibě. A co vás zajímá nejvíce...

Letos se aktivně zapojí všichni účastníci veletrhu. Na všechny čeká ochutnávka ze svatebního rautu, ZDARMA můžete vyzkoušet šikovné ruce našeho kadeřnického mága, stejně tak nové trendy líčení a to nejen to svatební, budoucí slečny nevěsty zažijí svůj svatební den "nanečisto"
- vyzkoušet svatební šaty - nalíčit - učesat - a zvěčnit na profesionálních fotografií. Vyzkoušet pohodlí luxusní svatební limuzíny, nové trendy ve stolování a svatebních tabulí pro rok 2015.

A to pořád není všechno! My, jako Penzion Senorady, společně s našimi partnery se snažíme, aby naše služby byly opravdu pro každého. I luxus může být za málo peněz! Velmi se těšíme na vaši návštěvu. Váš velký den může být právě u nás.

Koukněte jak pokračují přípravy svatebního veletrhu.