Svatba.cz... partner pro ten... důležitý den

Vážení a milí snoubenci, novomanželé, i vy, kdo se rádi zajímáte o svatební dění…

Jsme svatební internetový portál zaměřený právě na vás, na vaše přání a představy ohledně vaší svatby a všeho, co jí předchází i co po ní následuje. U nás najdete nejen mnoho zajímavých tipů a nápadů, osobních zkušeností a postřehů ze svateb našich čtenářů, ale i zajímavé články na nejrůznější svatební témata. Dozvíte se, kde a jak si půjčit svatební šaty i doplňky, kde očekávat nejlepší ceny, kde objednat svatební dort, ale např. i takové nezbytné zajímavosti, jako je řazení svatební kolony, svatební zvyky, pikantní nápady pro rozlučku se svobodou, tipy na svatební cestu a mnoho dalšího.

Pravidelně přinášíme také zajímavosti ze světa celebrit a módy, nejnovější trendy ohledně svatebních a společenských šatů, tipy - kde najít přehled nejnovějších, nejkrásnějších ale i nejextravagantnějších svatebních kolekcí, životopisy módních návrhářů, svatby a zasnoubení slavných, čtení o vztazích atd. Najdete u nás také doporučení na prestižní firmy, zabývající se např. zakázkovou výrobou zásnubních a snubních prstenů, ale i přímo na výrobce a prodejce zakázkových svatebních a společenských šatů, speciálních šatů pro družičky, retro doplňků apod.V našem katalogu firem najdete specializovaná kadeřnictví i kosmetiku, vizážisty, nehtová studia, ale i vše pro svatební catering, svatební koordinátory, fotografy, hudebníky i překladatele.

Poradíme vám, jaké doklady budete potřebovat pro uzavření manželství dle našich zákonů, pro svatbu s cizincem i pro legalizaci manželství u nás, máte-li svatbu v zahraničí.

Přímo na našich stránkách si můžete otevřít vlastní profil, oznámit tak svatební datum i vše ostatní svým přátelům a známým, nebo zveřejnit své svatební fotografie a pochlubit se tak rodině, i ostatním uživatelům. Zajímavým zpestřením pro vás jistě budou také soutěže o velmi lákavé ceny v podobě wellness pobytů, dárkových poukázek, ale i romantických zážitků pro dva.

Věříme, že právě u nás najdete všechno potřebné pro svou svatební inspiraci, kterou možná právě v těchto dnech hledáte.

 

   Svatby nás baví!

 

   Veronika a Ondřej