Svatba očima muže 1. díl

Hned jak jsem ji poprvé uviděl, věděl jsem, že to bude moje žena. Chodili jsme spolu z čisté lásky a šestnáct jí bylo let. V šestnácti jsem jí ale přirozeně vzít nemohl. A tak jsme spolu chodili šest let. Jakých bylo těch šest let, vám jistě nemusím popisovat, když jsem si ji, jak jsem na začátku řekl, chtěl vzít od prvního momentu. Bylo to prostě jasný hned ze startu. 

A pak přišlo pokleknutí v Lednické zahradě. Proběhl potok slz od nastávající nevěsty, ode mě potůček. Dva roky potom jsme se vzali. I když, to jsem moc zkrátil. Jaké tedy byly přípravy? Abych pravdu řekl, myslím si, že tak 90 % chlapů se příprava svatby vůbec netýká, co je tam důležitý, je rozpočet a to je tak všechno.

Já jsem jednoduše nic nepřipravoval, jediné co jsem řešil, byl můj oblek, boty a košile. A vlastně ještě prstýnky. Kolik to může být procent příprav? Pět?

Samotná svatba už byla za odměnu. Teda pro manželku, já jsem ty přípravy vlastně neřešil. Na obřadu všichni brečeli, včetně mě, pak svíčková s pětima a kopec zábavy. Jo vlastně, po obědě mě posral pták. Přímo na hlavu. Asi pro štěstí.

Takže pánové, keep calm, ty baby to zvládnou!

  

 

 

Co vy na to dámy? A pánové? Jste dobří svatební pomocníci? Nebo jak to s tou svatbou vlastně je?

https://www.facebook.com/SlevoSvatba