Svatba očima muže 3. díl

Seznámili jsme se v jednom brněnském klubu, šli jsme tančit a ona mi napsala tužkou na oči svoje telefonní číslo na ruku.

Z toho do rána samozřejmě zbylo jen pár nečitelných černých šmouh. Našel jsem ji ale celkem lehce, z toho co mi o sobě prozradila (holek jménem Martina, který v Brně studují matematickou biologii, není moc, to mi věřte).

Docela dlouho mě odmítala. Mě už ale okouzlila na prvním rande, odsuzovala všechny neřesti, kterých jsem se já nemohl zbavit :). Po pár dalších schůzkách a společném bydlení, následovalo čtyřměsíční odloučení. Odjela do Ameriky. Bylo mi opravdu smutno!  Tehdy mi došlo, že je to ona, se kterou chci strávit zbytek života.

Po jejím návratu už jsem měl schovaný zásnubní prstýnek mezi ponožkami. Chtěl jsem pokleknout v lednu, na naše výročí. Mezi Vánoci to na mě ale nějak přišlo :), něco jsme popili a já jsem měl strašně naléhavý pocit, že ten prstýnek mezi těmi ponožkami prostě už nevydrží. A tak ji jednoduše mezí tím vším vypitým vínem požádal a ona řekla jednoduše ano.

Jsem ze staré školy, takže svatba musela být do roka a do dne. A musela být taky v létě a třináctého. Takže jediný možný termín byl 13. 7. 2013. Za sedm měsíců jsme přípravy zvládli na jedničku. Svatba byla skvělá, podle našich představ. Žádné velké oficiality, po obřadu oběd s rodinou a pak hned do tepláků a velká párty s přáteli. Měli jsme kolem sebe spoustu lidí, kteří nám moc pomohli a tím nám přípravy dost ulehčili.

Když nadešlo to „ANO“, „ANO“, byl jsem nervózní jako blázen, tedy na rozdíl od mé nastávající. Během dopoledne jsem vypil asi 10 panáků a byl jsem stále střízlivý! Moje drahá byla absolutně v klidu. A přišlo i dojetí.

Nejlepší na celé svatbě byla večerní párty, doporučuju! Párty jak má být, ta svatba k tomu byla jako bonus.


Hned druhý den jsme odjeli na svatební cestu, kterou jsme si naplno užili! Musím říct, že jsem byl až překvapený z toho, jak to všechno klaplo! Podle mě, je svatba hlavně den nevěsty a měl by být přesně takový, jaký si ho představuje. To se doufám mojí ženě splnilo! Naši svatbu jsme si všichni užíli. Bez stresu a nervů. Je to přece sranda!