SVATEBNÍ SHOW 2013

Vážené dámy, vážení pánové.

Srdečně Vás zveme na třetí ročník velkolepé Svatební SHOW 2013 Brno. 

Pro novináře a média

Rádi bychom Vás uvítali na tiskové konferenci a představení veletrhu, která se bude pořádat v sobotu 26.1.2013 v 9:00 hod. Zde bude pro Vás nachystán welcome drink s občerstvením. Akreditace od 8:30.

Umožníme Vám v průběhu celého veletrhu pořizování audiovizuálního a textového záznamu, fotografování, rozhovory - jak s pořadateli, tak s vystavovateli a účastníky, kompletně pro další zpracování jak pro účely prezentace v TV, v rádiu, v tiskovinách nebo na internetu.

Představení
Svatební SHOW je veletrh nové kategorie, který pro Vás pořádá svatební agentura Naïve s.r.o.

Je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.

Místo konání
Wannieck Gallery, Ve Vaňkovce 2, 602 00, Brno

Termín konání
sobota 26.1.2013 10:00-18:00, neděle 27.1.2013 10:00-17:00

Nabídka
V reprezentativním prostředí Wannieck gallery Vám naši vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, a hlavně bohatou zábavu. 

Módní přehlídky se zúčastní finalistky soutěže LOOK BELLA 2012, dále také Monika Žídková – Miss ČR 1995 a Miss Europe a Mirka Knapková – Olympijská vítězka LOH 2012 ve skifu a mistryně světa 2011.

Z kategorie zábavy Vám představíme bohatý doprovodný program, ale především jedinečnou příležitost prožít reality show - naší soutěž o SVATBU ZDARMA.

Návštěvnost 2. ročníku Svatební SHOW 2012
3121 návštěvníků 

Nebude chybět:

Vstupné
Při příchodu do Wannieck Gallery pro vás bude připraveno uvítací místo, kde si zakoupíte vstupenku v hodnotě 100,-Kč. Dostanete identifikační náramek, který můžete využívat po oba dva dny veletrhuV ceně je zahrnut vstup do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky a na bohatý program - velkolepou show. Také obdržíte tištěného průvodce, kde naleznete popisy všech vystavovatelů a partnerů.

Program bude upřesněn v měsíci leden 2013. 

www.svatebnishow.cz