SVATEBNÍ SHOW 2015

SVATEBNÍ SHOW 2015

SOBOTA 31. 1. 2015 a NEDĚLE 1. 2. 2015

RICHARD ADAM GALLERY, BRNO

www.svatebnishow.cz


Vážené dámy, vážení pánové, milí zamilování.

Srdečně Vás zveme na pátý ročník velkolepé Svatební SHOW 2015 Brno. 

Představení
Svatební SHOW je veletrh nové kategorie, který pro Vás pořádá svatební agentura Naïve s.r.o.

Je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.

Místo konání
Richard Adam Gallery, Ve Vaňkovce 2, 602 00, Brno

Termín konání
sobota 31.1.2015 10:00-18:00, neděle 1.2.2015 10:00-17:00

Nabídka
V reprezentativním prostředí Richard Adam Gallery Vám naši vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, a hlavně bohatou zábavu. 

Součástí Svatební SHOW bude 5. ročník soutěže Svatební kytice roku 2015, která je určena všem profesionálním floristům a studentům odborných zahradnických škol. Svatební kytice budou po celou dobu veletrhu vystaveny pro návštěvníky, kteří mohou hlasovat o nejkrásnější diváckou kytici. Součástí soutěže je přehlídka soutěžních kytic.

Zapojte se do svatebních soutěží už před veletrhem, poslouchejte po celý leden rádio Kiss Hády.

Zábava:

Vstupné
Při příchodu do Richard Adam Gallery pro Vás bude připraveno uvítací místo, kde si zakoupíte vstupenku v hodnotě 100,-Kč. Dostanete identifikační náramek, který můžete využívat po oba dva dny veletrhuV ceně je zahrnut vstup do veškerých prostor veletrhu, na módní přehlídky, na soutěž Svatební kytice roku 2015, na přehlídku extravagantních květinových účesů i bohatý doprovodný program. Také obdržíte tištěného průvodce, kde naleznete popisy všech vystavovatelů a partnerů.