Trendy v roce 2017? Eko, punkrockové a industriální svatby

Pro návštěvníky veletrhu je připraveno mnoho předních vystavovatelů, kteří se již dlouhá léta zabývají svatební tématikou. Uvidí módní přehlídky, ukázkylíčení asemifinále Souboje nevěst s možností volby své favoritkyv rámci „Divoké karty Diplomatu“. „Naším cílem není pouze představit nastávajícím novomanželům kvalitní a významné dodavatele v oboru svateb, ale chceme, aby siodnesli především informace a pocit, že organizaci svatby zvládnou díky návštěvě veletrhu snadněji. Proto jsme připravili navíc i bezplatné workshopy, které vedou přední tuzemští odborníci,“ říká Markéta Fryčová z agentury Wedding Design, jež se společně s hotelem podílí na organizaci Svatebního veletrhu v Diplomatu. „Účastníci se mohou těšit například na workshopy, kde se dozví, jaký střih a materiál bude lichotit jejich postavě a typu, jak spolupracovat s fotografem, jak naplánovat organizaci svatebního dne, jak se připravit na obřad v kostele nebo právní aspekty svateb,“ dodává Markéta Fryčová.

EKO SVATBY

Trendem poslední doby jsou takzvané eko svatby, které nezatěžují planetu zbytečným znečištěním azároveň mohou reflektovat zdravý životní styl. Svatba probíhá v ryze přírodním prostředí, hlavní roli hraje sláma, bylinky a dřevo. Chytře naplánované místo obřadu může eliminovat emise při dopravě. Navíc obřad uspořádaný na louce nebo u rybníka ušetří náklady za pronájmy oddacích místností. Místo tradičních papírových oznámení lze posílat pozvánky jen elektronickou formou, nebo kreativně použít recyklovaný papír. Dalším klíčovým prvkem eko svateb jsou luční květinová výzdoba, šaty z přírodních materiálů či doma uvařená hostina z lokálních surovin, která se může skládat i z výhradně vegetariánských pokrmů.Vynikající tečkou bývá raw svatební dort.

PUNKROCKOVÉ SVATBY

Punkrockové nevěsty vymění tradiční romantické šaty za krajkuv kombinaci s koženými bundami.Místo lodiček si obují pracovní boty. Jako doplňky zvolí cokoliv s tématikou lebky a nechají vyniknout tetování. Výhodou je, že se s punkrockovým stylem nemusíte moc vymýšlet, je dovoleno v podstatě vše, co je v rozporu s romantikou,princeznovskými svatbami na zámku čisladkými barvami typu růžové.

INDUSTRIÁLNÍ SVATBY

Industriální styl svateb propojuje syrovost obřadů v továrních halách s cihlovými zdmi, železné konstrukce v kombinaci s romantickými světýlky a dřevěnými prvkynebo krásné a výrazné kytice. V barvách převládají jemné tóny šedé, světle růžové, hnědánebo zelená, které mohou být doplněny kovově zlatou nebo stříbrnou. Nesmějí chybět svítící iniciály novomanželů.

Přijďte si najít svůj styl a sledujte informace o Svatebním veletrhu v hotelu Diplomat na www.svatebniveletrh.cz nebo na Facebooku Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat, kde také probíhají soutěže se svatební tematikou. 

Základní informace o Svatebním veletrhu v hotelu Diplomat ve zkratce

·      Svatební veletrh v hotelu Diplomat proběhne 3. - 4. února 2017

·      V pátek je otevřeno od 14.00 -20.00 (doporučujeme přijít nejpozději do 19.00)

·      V sobotu je otevřeno od 9.30 -17.30 (doporučujeme přijít nejpozději do 16.00)

·      Hotel je přímo u stanice metra A – Dejvická, parkování za poplatek do vyčerpání kapacity

·      Vstupenky v hodnotě 50 Kč/osobu k zakoupení u vchodu

·      Mnoho vystavovatelů pod jednou střechou (kompletní svatbu lze zařídit na jednom místě)

·      Bohatý doprovodný program – módní přehlídky a workshopy s exkluzivními tipy a radami

Sledujte nás, stránky i facebook veletrhu s aktuálními informacemi z příprav veletrhu!