Svatební veletrh Futurum Brno 2014

Přijďte načerpat inspiraci a atmosféru pro svůj svatební den do OC Futurum Brno již  22-23. února 2014. 

Vstup  zdarma!

 


 

Svatební veletrh v OC Futurum Brno pro Vás pořádá svatební agentura Dream agency s.r.o. ve spolupráci s OC Futurum Brno. Již od roku 2004, kdy se konal poprvé se těší velkému zájmu návštěvníků i vystavovatelů. I letos organizátoři připravili bohatý program, velké množství nových nápadů, trendů a všeho, co ke svatebnímu dni patří.

Stejně jako v předchozích letech i na 9. ročníku mohou budoucí manželé načerpat inspiraci, užitečné rady a tipy pro svůj nezapomenutelný den od vystavovatelů z oblasti svatebního průmyslu. Budou zde představeny nejnovější zahraniční i domácí trendy svatebních šatů, doplňků a pánské módy. Dále se návštěvníci mohou těšit na prezentace a ukázky svatebních dekorací, svatebních květin, účesů, líčení, snubních prstenů, svatebních dortů, svatebních oznámení, prezentací míst pro svatební obřady a hostiny. Připravena bude i ochutnávka svatebního cukroví a degustace vín.

Po oba dva veletržní dny budou pro návštěvníky připraveny přehlídky, bohatý doprovodný program a pro snoubence soutěž Svatební souboj o  dnotné ceny a slevy. Většina vystavovatelů také chystá pro návštěvníky veletržní slevy, akce a ochutnávky.  

Těšíme se na Vás!

Více informací na www.svatebnifuturum.cz

https://www.facebook.com/SvatebniVeletrhBrnoFuturum