Svatební veletrh Futurum Brno 2016

Vážení návštěvníci,

dovolujeme si vás pozvat na 11. ročník jednoho z největších tradičních svatebních veletrhů konaných v ČR.

Datum konání: 20.2.2016 sobota 10-18 hod

                         21.2.2016 neděle 10-17 hod

Místo konání: OC Futurum Brno, Vídeňská 100

Vstupné: ZDARMA

Připojte se k události na Facebooku a sledujte novinky.

11. ročník svatebního veletrhu Futurum Brno opět nabídne a představí jako každý rok snoubencům to nejlepší ze svatebních služeb: svatební šaty a doplňky, pánská móda, květiny a dekorace, místa pro svatební hostinu i svatební obřady, snubní prsteny, fotografové a video, svatební oznámení, svatební hudba, vizážistky, kadeřnice, svatební dorty a cukroví, vína a mnoho dalšího pro přípravu svatby. 

Na ploše přes 2000m2 se představí téměř 100 vystavovatelů. Většina vystavovatelů pro návštěvníky chystá veletržní slevy, akce a ochutnávky. Budoucí nevěsty se mohou nechat nalíčit, učesat. Pro pány jsou připraveny módní přehlídky pánských obleků. Inspiraci na svatební šaty načerpáte na exklusivních módních přehlídkách v čele s vítězkami SuperMiss 2013 a 2014.

Po oba dva veletržní dny je připraven pestrý doprovodný program s ukázkami hudby pro svatební obřady, s ukázkami dekorací svatební tabule, vlasovou a make up show a mnoho dalšího.

 

Plánujete v roce 2016 svatbu? Neváhejte a přihlašte se do svatební soutěže  SVATEBNÍ SOUBOJ, která proběhne v nedělním programu v 15 hod a vyhrajte svatební služby a ceny za 80.000 Kč!