Jak to funguje

Vše pro vaši svatbu na jednom místě

SlevoSvatba je místo, kde můžete jednoduše obstarat vše potřebné pro váš svatební den. Jak to u nás funguje? Je to jednoduché.

Máte další otázky? :)

Co zde najdete?

Najdete zde služby svatebních agentur i svatebních koordinátorů, svatební šaty, svatební dorty i cukroví, svatební kytice, limuzíny, snubní prsteny, doplňky, dekorace, svatební oznámení a tiskoviny, služby kadeřníků i vizážistů. V neposlední řadě také nápady na místo hostiny, zábavu, hudbu či Vaši svatební cestu.

Vybíráme pro Vás výhodné nabídky 

Přinášíme Vám výhodné nabídky ze světa svateb z celé České republiky. Nabídky se neustále obměňují.

Co vlastně kupuji?

Kupujete takzvaný voucher, což je poukázka s unikátním kódem na základě kterého prokážete zakoupenou službu nebo zboží. Tento voucher jednoduše přepošlete emailem či přinesete vytištěný poskytovateli nabídky. Na základě toho Vám poté poskytovatel akce službu či produkt poskytne.

Kde voucher uplatním?

Voucher uplatníte u poskytovatele nabídky - v každé akci uvedeno napravo "Kde akci uplatnit". Tato informace je uvedena i na každém voucheru. Vouchery stačí poskytovateli přeposlat emailem.

Jak mohu Voucher koupit?

Převodem na účet. Počítejte prosím s tím, že platba převodem trvá 2 - 3 dny.

Co jsou to kredity?

Při nákupech akčních nabídek můžete sbírat takzvané bonusové kredity, které jsou připisovány na Váš účet a při nákupu je můžete použít místo peněz. Kredity získácáte na základě nákupu, musíte být však přihlášení.

Jak zjistím, kolik mám kreditů?

Počet kreditů zjistíte, když se přihlásíte a kliknete na "Můj účet" v hlavičce.

Kde a kdy dostanu voucher?

Voucher Vám po zaplacení doručíme na email a naleznete ho i ve Vašem účtu po přihlášení.

Mohu voucher někomu darovat?

Ano, vouchery jsou přenosné a nejsou vázány na jméno. Pro uplatnění voucheru Vám postačí i unikátní kód, který na voucheru naleznete. Takže můžete udělat i radost svým přátelům, známým, sestrám, bratrům, zkrátka všem, kteří se chystají "do toho prásknout".